APHS PRO

Oproti standardnímu provedení APHS disponuje vyšší pracovní rychlostí při menší energetické náročnosti.

ModelVýkon (kN)Výkon hl. motoru (kW)Pracovní délkaZdvihVyložení
APHS 210606005,52100210410
APHS 260909007,52600260410
APHS 310909007,53100260410
APHS 311201200113100260410
APHS 311601600153100260410
APHS 31200200018,53100260410
APHS 312402400223100260410
APHS 313003000223100320500
APHS 314404400303100320500
APHS 411601600154100260410
APHS 41200200018,54100260410
APHS 412402400224100260410
APHS 413003000224100320500
APHS 414404400304100320500
  • APHS PRO