KARIÉRA

Posilujeme náš tým – hledáme nové kolegy!

SERVISNÍ TECHNIK – TVÁŘECÍ A OBRÁBĚCÍ STROJE

Popis pracovní pozice:
Instalace a uvádění strojů do provozu, konfigurace programovacího softwaru a řídícího systému MITSUBISHI, DELEM, FAGOR,
SIEMENS, školení obsluhy, diagnostika technického stavu, výměna mechanických i elektronických dílů, realizace záručních i po
záručních oprav a provádění preventivní údržby po celé ČR a SR.

Nabízíme:
• možnost práce z celé ČR
• finanční ohodnocení dle praxe a zkušeností
• zvyšování kvalifikace / školení v zahraničí
• přátelský kolektiv spolupracovníků

Očekáváme:
• SOU/SŠ vzdělání v oboru strojírenství – mechatronika / opravy NC strojů
• všeobecné znalosti a zkušnosti z oboru hydrauliky, pneumatiky a řídících systémů
• kvalifikace dle vyhlášky 50/78 Sb.
• praxe s opravami nebo obsluhou obráběcích nebo tvářecích strojů min. 3 roky
• komunikativnost, samostatnost a pečlivost
• znalost angličtiny
• řidičský průkaz sk. B
• ochotu cestovat

Váš životopis včetně fotografie zašlete na e-mail: info@dkmachinery.cz

OBCHODNÍK/CE – TVÁŘECÍ A OBRÁBĚCÍ STROJE

Vyhledávání a správa portfólia zákazníků, samostatné vedení obchodního případu od nabídky po uzavření kupní smlouvy,
technická spolupráce se servisním oddělením a zahraničními výrobci strojů.

Nabízíme:
• stabilní a perspektivní zaměstnání
• dynamické pracovní prostředí
• možnosti profesního růstu a dalšího vzdělávání
• motivující finanční ohodnocení

Očekáváme:
• středoškolské vzdělání (technického směru výhodou)
• organizační a komunikační dovednosti, orientace na zákazníka
• schopnost zaujmout a prosadit se, příjemný vzhled a přesvědčivost
• znalost práce s PC
• angličtina slovem i písmem výhodou
• ŘP s praxí v řízení motorových vozidel
• praxe min. 1 rok na obdobné pozici