LANTEK EXPERT PUNCH

Přejete si podrobnější informace? Kontaktujte nás!

567 572 301

Lantek Expert Punch je CAD / CAM software systém speciálně navržený pro automatizaci programování CNC děrovacích strojů. Je to výsledek více než 25 let zkušeností úzké spolupráce s výrobci a uživateli těchto typů strojů.

Dokonale kombinuje strojní technologie s programováním a řízení potřeb. Uživatel může přizpůsobit rozhraní nabízené Lantekem ke splnění jejich přesných požadavků. Lantek Expert nabízí nejproduktivnější a ziskové řešení pro programování děrováních strojů.

  • Snadné se naučit. Tutoriál vás provede celým procesem. Je navržen tak, aby uživatel jednoduše sledoval kroky uvedené v systému.
  • Integrace všech možností. Všechny možnosti Lantek Expert jsou integrovány do jednoho programu, a tudíž design výrobku, import, rozmístění (automatické nebo manuální), děrování (automatické nebo manuální), generování CNC, prohlížení skladu plechu, výpočet času a nákladů, atd., je možno provést z jednoho jediného programu bez nutnosti změny.
  • Řízení výroby. Procesy. Lantek Expert je určen pro připojení k ERP prostřednictvím automatických procesů.
  • Týmová práce. K dispozici pro provoz jako samostatná instalace, nebo jako součást síťového systému.
  • Správa výrobků a sklad plechů je prováděn v otevřených databázích. Všechny výrobky jsou uloženy v organizovaných databázích. Plechy a odstřižky plechů se nacházejí ve skladu plechů, jsou seřazeny podle materiálu, tloušťky, data, atd.
  • Inteligentní import / export. Spojení s hlavními CAD systémy na trhu: DXF, DWG, IGES, atd.

Automatické rozmístění

Automatické a manuální rozmístění s velkou flexibilitou a optimálním výkonem. Perfektní kombinace automatického a poloautomatického rozmístění, s funkcemi ručního rozmístění, jako je kopírování mřížky, přesouvání, otáčení, atd.
Lantek Expert Punch automatické rozmístění plně optimalizuje výrobek k dispozici od listů. Jeho zpracování jednotlivých dílů je naprosto jednoduché.

Správa razníků, matric, hlavy stroje…

Lantek Expert správně řídí Autoindex nástroje, víceúčelové stanice a všechny typy nástrojů, od standardních nástrojů pro tváření, ražení, vrtání, závitování, lisování, válcování, atd.

Systém skutečně bere v úvahu charakteristiky každé stanice v revolverové hlavě stroje nebo lineárního úložiště. Standardní revolverové razníky lze také nakonfigurovat pro každý výrobek nebo materiál / tloušťku.

Přidané technologie (stříhání a řezání)

S Lantek Expert Punch, oba střihací stroje a kombinované stroje s laserovou hlavou být také programovány. Stříhání a řezání laserem je automaticky řízeno, a je velmi jednoduché pro používání.

Manuální a automatické děrování

V modulu rozmístění, je obrábění automaticky generované v souladu s různými kritérii pro optimalizaci spuštění, úhlu nebo času. Je však snadné změnit pořadí děrování, typ mikro-spojek, atd., a to buď částečně automaticky, nebo ručně.
CNC programy jsou generovány okamžitě, a pokud se pracuje s různými výrobky, mohou být využity sub-programy.
Uživatel může přizpůsobit obrábění jednotlivých výrobků pomocí maker, které si může generovat sám.
Kromě toho, systém má předdefinovaná makra, které jsou velmi užitečné pro provádění výřezů a jedno-rázové operace.

Extrakce: manuální a automatické

Lantek Expert Punch ovládá všechny možné způsoby oddělování a odstraňování výrobků z listu, automaticky: mikro-spojky, klapky, zastavení stroje, odstraňovací systémy a integrovaný střih.

Výpočet časů a nákladů

Lantek Expert vypočítá čas a náklady na děrování každého kusu, a celek pro list plechu.

* Výrobce si vyhrazuje právo na změnu technických parametrů.

Žádné soubory ke stažení.