Navštivte nás na MSV 2023

Podzim je ve strojírenském světě neoddělitelně spjat s Mezinárodním strojírenským veletrhem v Brně a DK machinery nemůže u této prestižní události chybět.

Seznámíme Vás se špičkovou technologií laserových řezacích strojů Mitsubishi Electric, na jejichž vláknový resonátor poskytujeme 5letou záruku!

Přímo na stánku si budete moci prohlédnout ohraňovací lis se sníženou spotřebou energie a oleje pro výrazně nižší provozní náklady, a to díky kombinaci výhod hydraulických a servoelektrických ohraňovacích lisů – APHS Hybrid 31200.

Představíme Vám také soustruh ST 225×1500, který je základním mezistupněm mezi konvenčními stroji a CNC produkčními automaty. Využijete ho tak jak v kusové a malosériové výrobě i pro obrábění v opakovaných výrobních dávkách.

Poprvé u nás naleznete také technologii laserového svařování, která je čím dál tím vyhledávanější kvůli podstatně menší tepelně ovlivněné zóně a kvalitním svárům i bez nutnosti použití svařovacího drátu, použitelné pro svařování až do tloušťky 10 mm.

Těšíme se na setkání s Vámi na stánku 014 v pavilonu B.

Další příspěvky