Přeskočit navigaci (na obsah) / Skip navigation
Úvodní stránka Email Mapa stránek

DK machinery

 

Obsah / Content:

Tvářecí stroje

Pracujete s plechem? Pak jsme tu pro Vás.

Každá firma se dnes setkává s otázkou volby vhodných obchodních partnerů. Prvotní nabídka a dodávka stoje je důležitá, ale u strojního zařízení je hlavní jeho produktivita v průběhu celého životního cyklu. Kvalita pravidelné údržby a rychlý servisní zásah v případě poruchy snižují nebo zvyšují tuto produktivitu.

Firma DK group a.s. a její dceřiná společnost DK machinery a.s. již 17 let poskytují svým zákazníkům tyto nepostradatelné služby v rámci záručního a pozáručního servisu. Servisní středisko se specialisty na různé typy strojů a řídících systémů zajišťuje údržbu a opravy všech námi dodaných zařízení včetně dodávky náhradních dílů a spotřebního materiálu. Kvalitu poskytovaných služeb dokládá i certifikát ISO 9001.

Technologie pro zpracování plechu

Ohraňovací lisy

Řada ohraňovacích lisů zahrnuje stroje s pracovní délkou 1 250 mm - 6 100 mm a výkonem 350 - 6 000 kN od konvečních až po plně CNC řízené stroje se špičkovými osvědčenými řídícími systémy DELEM. Pro ty zpracovatele plechu, kterým by to bylo málo, můžeme zapojit dva ohraňovací lisy do tandemu a tím dostaneme pracovní délku až 12 000 mm a výkon až 12 000 kN.

Tabulové nůžky

Elektro-mechanické nebo hydraulické nůžky se střižnou kapacitou od 3 do 25 mm a střižnou délkou od 1 350 do 6 070 mm. Výbavu a konstrukční provedení stroje i řídícího systému můžeme upravit podle vašich individuálních potřeb.

Zakružovačky

Na námi dodaných strojích můžete pracovat nejen s plechem, ale i s profilovým materiálem. Zakružovačky plechů jsou dvou, tří nebo čtyřválcové. Stroje je možné osadit CNC řízením pracovního cyklu, které umožní zefektivnění Vaší výroby a automatizovaný proces zakružování, vhodný zejména pro velkosériovou výrobu.

Laserová řezací centra

Společnost Mitsubishi má ve svém výrobním programu také celou řadu laserových řezacích center vycházejících především z návrhů a požadavků svých výrobních závodů, s pracovními stoly v rozmezí od 1500 x 2000 mm do 2500 x 6000 mm, s automatickou výměnou materiálu, skladováním plechů, řezáním trubek a dutých profilů, 3D řezání, atd. V současné době je používáno ve výrobě po celém světě více než 10 000 laserových řezacích center zn. MITSUBISHI.
Z důvodů postupného náběhu a náročné certifikace strojů dle bezpečnostních norem CE jsou v současnosti k dispozici první typy laserových řezacích strojů MITSUBISHI pro plechy 1500 x 3000 mm nebo 2000 x 4000 mm. Nabízíme také automatizované systémy nakládání / vykládání a skladování plechů německé firmy KEMPER-STORATEC.

Řezání plazmou

Plazmové řezání je proces, který se používá k řezání oceli a jiných kovů v různých tloušťkách (a někdy i jiných materiálů), pomocí plazmového hořáku.V tomto procesu je inertní plyn (v některých jednotek, stlačený vzduch), foukaný ve velké rychlosti z trysky, zároveň je tvořen elektrický oblouk prostřednictvím tohoto plynu z trysky na řezaný povrch, přeměněním určité dávky plynu na plazmu. Plazma je dostatečně horká k roztavení řezaného kov a pohybuje se dostatečně rychle aby odstranila roztavenený kov od řezu.

Řezání vodním paprskem

Využití technologie řezání vodním paprskem je poměrně široké a dnes se používá v řadě výrobních oborů. Mezi materiály běžně obráběné vodním paprskem patří například:pěnové materiály, plasty, gumy, překližka, balza, podlahové krytiny, sklolaminát, kompozity, technické a reklamní plasty, elektroizolační, tepelněizolační hmoty, mramor, žula, pískovec, sklo, dlažba, slitiny hliníku, titanu, mědi, niklu, ocel konstrukční, legovaná, nástrojová, tepelně zpracovaná, návarová s extrémní tvrdostí.

Řezání plazmou a vodním paprskem

Patentovaná technologie řezání vodním paprskem a plazmou. – INOVACE, PŘESNOST a EFEKTIVITA.

MSV 2007
 
 

PODROBNĚJI

Hydraulické ohraňovací lisy

Chcete plech ohýbat?

Servoelektrické ohraňovací lisy

HYDRAULICKÝ OHRAŇOVACÍ LIS vs. SERVOELEKTRICKÝ OHRAŇOVACÍ LIS

Tabulové nůžky

Chcete plech stříhat?

Zakružovačky

Chcete materiál zakružovat?

Laserová řezací centra

Chcete řezat plech?

Řezání plazmou

Plazmové řezání je proces, který se používá k řezání oceli a jiných kovů v různých tloušťkách (a někdy i jiných materiálů), pomocí plazmového hořáku.

Řezání plazmou a vodním paprskem

Patentovaná technologie řezání vodním paprskem a plazmou. – INOVACE, PŘESNOST a EFEKTIVITA

Řezání vodním paprskem

Využití technologie řezání vodním paprskem je poměrně široké a dnes se používá v řadě výrobních oborů. Mezi materiály běžně obráběné vodním paprskem patří například:

Výrobní systémy

Pružné vyrobní systémy = automatizace vaší výroby.

Ostatní

Pneulift - Pohybujte s břemenem bez námahy

Použité stroje

.

Skladové stroje ihned k dodání

.

 
 

© 2008 DK machinery, Tvorba www, redakční systém a eshop: CREATION.CZ,