Přeskočit navigaci (na obsah) / Skip navigation
Úvodní stránka Email Mapa stránek

DK machinery

 

Obsah / Content:

Obráběcí stroje

Vyrábíte malé i větší součástky, potřebujete obrobit jeden kus anebo vyrábět série v jednotkách tisíců kusů? Pak jsme tu pro Vás. Dokážeme Vám nabídnout stroje vhodné pro malosériovou výrobu stejně jako vysoce výkonná obráběcí centra včetně CNC dlouhotočných soustruhů.

Technologie pro třískové obrábění

CNC soustružení a soustružnická obráběcí centra
Nabízené soustruhy spojují vlastnosti konvenčních a CNC strojů. Vyznačují se jednoduchých ovládáním, kdy obsluha může vkládat obráběcí podmínky a geometrická data výrobku přímo pomocí tlačítek na základě interaktivního dialogu člověk – řídicí systém. Všechny modely CNC soustruhů s šikmým ložem lze využívat jako univerzální CNC soustruhy stejně jako vysoce produktivní obráběcí centra s možností využití řízené C osy a poháněných nástrojů.
Soustružnická obráběcí centra jsou navržena jako vysoce flexibilní stroje pro výrobu z tyčí a vícehranů, soustružením i frézováním. Kombinací nástrojů, polohováním vřetena s možností využití poháněných nástrojů v nástrojové hlavě nebo nezávislých poháněných nástrojů na saních dosahují vysoké přesnosti i produktivity.

Dlouhotočné CNC soustruhy
Přesné dvoukanálově řízené dlouhotočné soustruhy jsou určeny pro komplexní vysoce produktivní obrábění menších dílců až do průměru 32 mm.

CNC frézování a frézovací centra
Základní řada CNC vertikálních frézek je vhodná pro všechny běžné přesné frézovací, vrtací a vyvrtávací operace, především pak pro kusovou a malosériovou výrobu, kde dokáží oproti konvenčním strojům výrazně zvýšit přesnost a produktivitu.
Vertikální obráběcí centra s klasickým kluzným vedením jsou určena pro obrábění běžných i tvarově složitých dílců, modely s lineárním vedením jsou pak vhodné pro vysokorychlostní obrábění. Široká nabídka volitelného příslušenství jako například: převodovky ZF, otočné stoly, chlazení středem nebo přímé odměřování umožňuje nakonfigurovat optimální příslušenství a sestavit tak stroj přímo pro konkrétní výrobu.

Přesné nástrojařské soustruhy
Nástrojařský soustruh, který byl navržen pro vysoce přesné obrábění všech běžných materiálů při zachování jednoduché obsluhy a nenáročnosti na údržbu. Oproti svým konvenčním předchůdcům nepoužívá mechanické prvky pro posuvy a závitování, všechny tyto činnosti provádí počítačem řízené servomotory, tím odpadají veškerá omezení, která by vyplývala z mechanických převodovek.

Universální hrotové soustruhy
Klasické konvenční soustruhy  určené pro výrobu přírubových a hřídelových  součástek v kusové a malosériové výrobě s litinovým ložem a s kalenými vodícími plochami.

Vertikální frézky
Široce využitelné univerzální vertikální frézky vhodné pro frézovací, vrtací a vyvrtávací operace především v malosériové a nástrojařské výrobě, kde se uplatní výhody otočného ramena a naklápění vřetena. Vřeteno je dle typu poháněno buď řemeny anebo variátorem.

FOR INDUSTRY 2016
 
 

PODROBNĚJI

CNC soustružení

CNC soustruhy a obráběcí centra

Dlouhotočné CNC soustruhy

Produkční dlouhotočné soustruhy švýcarského typu s řídícím systémem FANUC jsou navrženy jako variabilní přesné soustruhy pro výrobu z tyčí.

CNC frézování

CNC frézky a frézovací centra

Přesné nástrojářské soustruhy

Nástrojařský soustruh CTL-618e byl navržen pro přesné obrábění všech běžných materiálů při zachování jednoduché obsluhy a nenáročnosti na údržbu.

Univerzální hrotové soustruhy

Universální hrotové soustruhy

Vertikální frézky ARGO

Tyto vertikální frézky jsou určeny pro jednoduché frézovací, vrtací a vyvrtávací operace.

Skladové stroje ihned k dodání

.

 
 

© 2008 DK machinery, Tvorba www, redakční systém a eshop: CREATION.CZ,