Přeskočit navigaci (na obsah) / Skip navigation
Úvodní stránka Email Mapa stránek

DK machinery

 
Doplňující informace / Other information:

Skladové stroje ihned k dodání

APHS 3108 x 160

G - 32HA - DE

ST 225 x 1000

 

Použíté stroje

Laserové centrum Amada LC-3015 X1 NT

 


Obsah / Content:

Vítejte v naší společnosti

.

 Navštivte nás na MSV


Mezinárodní strojírenský veletrh, tradičně pořádaný na výstavišti v Brně, je nejvýznamnějším průmyslovým veletrhem ve střední Evropě, s každoroční účastí více než 1 500 vystavovatelů a 80 000 návštěvníků. Společnost DK machinery a.s. se tohoto veletrhu pravidelně účastní jako vystavovatel a dovoluje si Vás pozvat na letošní ročník, který se koná v termínu od 3.10.2016 do 7.10.2016.

Přijďte se s námi pobavit do pavilonu B o novinkách v oblasti tváření a dělení plochých materiálů.
Co se týče tváření – již tradičně představíme hydraulický lis DK machinery se sílou 160 tun a délkou ohranění 3100 mm. Inovace v hydraulickém ohraňování se dějí hlavně na úrovni řídicích systémů a my Vám předvedeme maximální ulehčení obsluhy lisu a programování výroby nejen na stroji.
Dělení materiálů bude na našem stánku ve znamení dvou novinek. I přes bezkonkurenční výhody CO2 Mitsubishi laserů Vám letos představíme modernější technologii společnosti Mitsubishi, a to fiber laser eX-F 4kW. Rádi s Vámi porovnáme tyto dvě technologie laserového řezání a najdeme ideální řešení pro konkrétní výrobu. Fiber lasery v poslední době všeobecně zaujímají pozici pokrokovější a modernější technologie. Mitsubishi eX-F je vysoce výkonný laser, který vyniká nezaměnitelným know-how společnosti Mitsubishi, založeném na zkušenostech a dlouholetém vývoji v oblasti laserů. Předností vláknového laseru Mitsubishi je nepřeberné množství. Mezi hlavní patří: rychlost, excelentní řezné parametry, flexibilní využití, jednoduché použití, přesnost a v neposlední řadě ekologie výroby.
Druhou novinkou bude představení patentované technologie firmy Eckert, která spojuje řezání plazmou a vodním paprskem. Opal Waterjet Combo je schopný kombinovat výhody rychlého řezu plazmy s precizností vodního paprsku. Tento výjimečný efekt spojení dvou odlišných technologií zajistí využití všech jejich výhod. Řezání je všestranné, flexibilní a je vhodné pro malé i velké firmy s širokým spektrem výrobků. Tato kombinace dokáže snížit výrobní náklady až o 70 % oproti standardním vodním paprskům.

Novinkou na našem stánku v pavilonu P, který je zaměřený na obráběcí stroje, bude inovovaný model universálního soustruhu PINACHO ST 225 x 1000 vybavený hydraulickým upínáním a automatickou nástrojovou hlavou pro dvanáct nástrojů. Tedy v konfiguraci, která umožňuje použít tento stroj nejen pro kusovou, ale i opakovanou středně sériovou výrobu, to vše s vynikajícím poměrem cena/výkon.
Dalším vystaveným strojem s řídicím systémem FAGOR bude CNC frézka CNC -36MB. Tento model je vybaven automatickým zásobníkem nástrojů a je tak vhodný opět především pro nástrojárny i kusovou až opakovanou sériovou výrobu.
Hlavní předností zákazníky oblíbeného řídicího systému FAGOR 8055 je programování prostřednictvím volby jednoduchých cyklů, které bylo speciálně navrženo pro stávající obsluhy konvenčních strojů. Tedy především pro operátory bez předchozích znalostí programování v ISO kódu. Řídicí systém (v české jazykové verzi) nabízí efektivní ovládání prostřednictvím ikon pevných cyklů, každá operace má tak svou specifickou grafickou ikonu – tlačítko. Stačí jen stisknout požadované tlačítko a k dispozici je okamžitě komplexní menu s přístupem ke všem nezbytným funkcím včetně jasné grafické nápovědy. Už po několika hodinách školení jsou tak i uživatelé bez zkušeností s CNC řízením schopni provádět běžné základní operace.
Všechny námi vystavované stroje budou v provozu.

Naleznete nás v pavilonu B, stánek č. 031 a v pavilonu P, stánek č. 078.

Těšíme se na Vaši návštěvu. Tým společnosti DK machinery a.s.

 
 

© 2008 DK machinery, Tvorba www, redakční systém a eshop: CREATION.CZ,